Summer day <3

23. dubna 2011 v 14:00 | Kaitlyn |  Kaitlyn's Diary
Milé slečny :*

...jak si užíváte "letního počasí"? No, u mě je to bledý. Celkem nuda a nic záživnýho. Nechci se o tomt ady rozepisovat. Ale nafotila jsem pro Vás dva outfity a čekejte moc, moc, moc článku :D ale vážně to chce jen čas, který bude do té doby, než odjedu za hranice.
Takže co se událo za poslední dny? Ve čtvrtek sjem byla celičky doma a to je důvod, o kterém jsem psala pár řádků výš. Ale zakončila jsem ho mile. Vzala jsem Rikiho venku a zašla do vynikající kavárny tady u nás. Poté jsme oba zamířili za nemocnou Susie a bylo komické jak jsme se dorozumívali.

Včera až k večeru jsme se viděli s P. Udělali jsme si pěknou procházku pod Petrov, dali jsme si zmrzlinu a povídali si ... :D
Ale nejlepší byl večer :) Měli jsme slučák s devítkou a všichni slibovali jak dojdou. No nakonec jsme došli jen tři. Já, K. a M. Kdysi jsme měli nějaký spory s M., ale jakmile jsme si cucli vína, tak jsme byli v pohodě. Vyříkali jsme se všechno a doufám, že všechno bude už jen dobrý. Přece jsme trochu vyspěli, změnili se atd.

Přináším Vám včerejší fotky :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama