Working weekend

15. dubna 2011 v 20:33 | Kaitlyn |  Kaitlyn's Diary
Hi :)

... konečně jsem si našla čas. Poslední dva dny byli fakt strašný! Škola, škola, škola! Celej rok jsem se ulívala a teď musím zamakat na lepších známkách na rozdíl od minulýho roku.
Dnes jsem dostala za 2 z češtinya včera za 2 z potravin a výživy, musím tyto předměty dát na dvojku, takže to mi vyhovuje. Včera jsme s miláčkem jeli do klenotnictví, kde mají náušnice Swarovski za cenu,které bych z kapesného utáhla,bohužel už neměli ty,co se mi tak líbily a ani ostatní nebyli tak kouzelné jako tamty. Takže zklamání. Poté jsme jeli za jeho kámošema a nakonec jsme skončili ve Vaňkovce,kde si jeden z jeho kamarádů chtěl koupit vasilo(?) na spaní. Já si koupila dve klasická trička( šedý a černý).Fotky slibovaných šatů triček a ještě nějakých věci z wishlistu udělám později, až to budu mít doma :)
A dneska? Úmyslné zaspaní :D, jelikož mám velký spánkový dluh a pak pro mě přijel "princ na bílem" koni a šli na oběď do Vaňkovky. On si dal smažený sýr a já v Nordsee Mixbox. Čekala jsem na něj 20 minut a k tomu mi to dala ještě sebou a ne,že si to dám přímo u nich :( Aspoň jsem vám vyfotila to papání,který mi stráááášně chutná a můžu se utlouct po něm :)
Zítra mě čeká brigádka v divadle Reduta, jakýsi catering a v neděli první víkendová praxe. Určitě se ještě ozvu :)
Brzy čekejte actuals, Kaitlyn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama