Květen 2011

Eyeshadow

31. května 2011 v 16:21 | Kailtyn |  About Beauty
Máš pocit, že máš ty správné oční stíny, které rozzáří tvůj pohled na večírku? Nejseš si jistá? Doufám, že ti v tomhle článku poradím, jaké se k tvým očím hodí stíny abys okouzlila :) Doufám, že tento článek ti dá jakousi představu o tom, jakou cestou se dát. A zakázané barvy? Neexistuji, jen je musíš umět správně nosit! Určitě se ale neboj zaexperimentovat! Ale nejprve pár rad…


School academy

31. května 2011 v 14:52 | Kailtyn |  Kaitlyn's Outfits

Shirt tunic: H&M, shorts: Bershka( bývalý jeany z Bershky), shoes: Promod, acessories: Orsay & Takko, sunglasses: New Yorker, bag: Playboy

One week...

31. května 2011 v 14:03 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Ahoj zlatíčka <3

... jsem ráda, že jste tu a stále chodíte navštěvovat tento blog. Mou neaktivitu, jste tu mohli postřihnout už jen díky článkům, které jsem psala a poté vymazala.
Nejprve to byla unava a poté hospitalizace v nemocnici. Ještě teď to není dobrý,ale jsem celý týden doma a držím dietu, takže se rozhodně tento týden máte na co těšit :) Budu se snažit ve zkratce napsat co se dělo od středy aby jste měli zhruba přehled :)
Ve středu jsem byla do večera na brigádě v úplně směšném habitu :D
Ve čtvrtek opět praxe a poté jsme já Sue a miláček šli na základku, která měla školní akademii, kde jsem se viděla se svou milounou bývalou třídní a mou učitelkou z tělocviku <3, která mi pomohla shodit "pár" kil :) a z dalšími a dalšími učitely :) pak jsme zašli se Sue a P. na kofolu, pokecali a mě se ještě nechtělo jít domů,tak jsme zajeli na přehradu s P. a procházeli se. Mám i pár fotek a i outfit :)
V pátek ráno opět a naposled v povinné praxi <3 ale už tehdy mi bylo nějak divně špatně, na zvracení, žaludek se mi kroutil všemi směry :( a bolesti jsem měla taky. Ještě večer jsme se Sue lítaly v dešti, že půjdeme na ohňostroje, ale v devět jsme to zabalili a skončili u ní doma s Glee, zeleným čajem a menším občerstvením :DPak jsem ještě jela za P., kde jsem už pociťovala,že není semnou še ok :/ A v sobotu o půl patý už bylo zle. Zvracela jsem a měla horečky, nechtěla jsme se trápit a jeli jsme na pohotovost na injekci proti zvracení. Prošla jsem několik vyšetřeními a nechali si mě tam na pozorování, kvůli....podezření :D. Prvních 24 hodin jsem nejedla a nemohla ani moc pít, pak mi dávali suchý rohlík :D Včera jsem hodně odpočívala už doma a dodržuji pěkně dietku. Cítím, že něco malinko je dole a chtěla bych k tomu ještě cvičit,ale nemůžu :/

Moje dnešní menu? Snídaně: Nastrouhaný jablko s mrkví
Oběd: Zeleninový vývar se vařenou zeleninou
Večeře: Uvařená rýže s rozmačkaným banánem
A k pití? Můžu jen čaje a čistou vodu bez bublinek :D

I am tired

24. května 2011 v 19:44 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Ahoj zlatíčka... :)

...za prvé se musím omluvit za svou neaktivitu. Jelikož jsem vážně strašně unavená bez nálady a dokonce ochrnutá :D
Ano, včera,když jsme měli provoz jsem spadla ze schodků. Jsou tam jediný dva schodky a já z nich spadnu před hostama. Celou holení kost mám modrou, na stehnu mě zdobí velký modrý pruh(modřina) a ještě koleno mám odřený. Vážně to byl hrozivý pád, co jsem slyšela od spolužáku, kteří mě viděli při akci :D . Nemohla jsem na to stoupnout a hned mě mistrová poslala na rentgen do Bilého domu (brněné ví).Naštěstí to mám jen silně naražený. Ráda bych to dala sem,ale na fotce to není vůbec vidět :/ :D jak je to nasvícený slunkem :D jako nějdřív jsem nadávala,ale potom jsem se už jen smála a směju se doteď i když bolest je pekelná. I přesto musím chodit a splnit povinnou praxi. Zítra jdu místo praxe na akci, která začíná v 16:00 v Rajské zahradě a končím kolem 21:00 takže, bych měla ustát výhodu, že nemusím jít od 7:00-14:30 na směnu, hodinu volno a pak akci :) A habit co tam budeme mít? Ani se neptejte :D až budu mít s ním fotku tak se všichni můžem zasmát :D
Přijala jsem brigádu v restauraci, kde máme momentálně praxi, má to mnoho výhod než nevýhod, ale malinkej háček to má, takže se uvidí později co a jak :) Slibuji, že na čtvrtek nebo MOŽNÁ zítra připravím nějaký kvalitní článek :)
Papa mějte se pěkně
Vaše Kailtyn :)

Saturday shopping

21. května 2011 v 17:32 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím slečny... :)

... víkend musím uznat začal vítečně. Podlouhé době. Volno z praxe, vyspinkaná do růžova a večerní posezení se Sue v naší medlánecké kavárničce. Cestou tam jsme potkaly naše bývalé spolužáky ze základky, tak jsme pokecali. Pak jsme si to rovnou střihli do kavárny, kde jsme si jako vždy dali výtečné Caffe Latte <3 bohužel jsem nestihla vyfotit srdíčko, které mi barista udělal, tak vám dám sem jen ukázkovou fotku jak asi vypadá servis :)

15 kroků k dokonalému make-upu

21. května 2011 v 16:06 | Kailtyn |  About Beauty
Včera jsem narazila na článek, který je velice užitečný. Mnoho slečen napatlá na sebe make-up a štráduje si to a myslí si,že tím je všechno v naprostém pořádku. Ale jak vypadat jak filmová hvězda a přitom přirozeně? Tady je návod.
Doufám,že se Vám článek líbí a pomůže.
Vaše Kaitlyn :)


Days of week

20. května 2011 v 17:59 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Ahoj miláčkové...

...doufám, že se Vám předešlý článek líbil!:) Nebudu tady zmiňovat tu blbou praxi :D Teč bych chtěla napsat o tom, co sjem za poslední dny podnikla a co se chystám podnikat. Dát sem fotky atd.

For fresh & beauty

20. května 2011 v 14:11 | Kailtyn |  About Beauty
Taky se vám tělo díky létu mění? Mě teda ano. Méně jím, více piju, jsem unavená... mohla bych pokračovat donekonečna. Prostě trávíme na slunci hodně času a naše tělo zatěžujeme.
Snažíme se naše tělo zchladit koktejlama s kostky ledu či zmrzlinou. Ale jak osvěžit celé naše tělo a k tomu zdravě?
Znám ten nejlepší jediný lék pro tzv. očistu našeho organismu. A to je čistá neperlivá voda s kolečkem citronu :) Je to sice starý fígl,ale učinný.


Citron obsahuje velké množství kyseliny citronové, vitamín C, provitamín A. Taky je zdrojem železa, zinku, vápníku, draslíku nebo hořčíku. Také pročišťuje organismus od toxinů a odpadních látek.

Plěťová voda na ruce
Může být užíván jako pleťová voda na ruce. Smíchejte citrón s růžovou vodu a vetřete do pokožky rukou. Při drsné kůži třete v rukách krystalický cukr společně s citrónovou šťávou, dokud se cukr nerozpustí. Pak smyjte vodou.To se samozřejmě projeví na vaší kůži. Bude čistá a zářící.


Ošetření mastné pleti
I mastné kůže se můžete zbavit díky citronu. Stačí zředit šťávu z půlky citrónu ve sklenici vody a použijte pro mytí obličeje. Pokud by pleť pálila, přilij vodu pro jemnější koenzistenci.Poté jemně osušte pleť ubrouskem nebo kapesníčkem. Pomáhá obnovit rovnováhu kyselin a zásad povrchové kůži a odstraňuje maz, který přebývá a spůsobujije mastnou a lesknoucí pleť. Tohle rzhodně uvítá vaše pleť v létě, kdy má kůže největší tendenci vytvářet maz.

Kondicionér
V letních dnech díky citronů dosáhnete jas a přirozenost. Jak toho dosáhnout? Když přidáte šťávu z citrónu do hrnku s vodou a použijte na poslední spláchnutí vlasů.
Já rozhodně citron používám. Jak v zimě do horkého čaje tak i v létě pro osvěžení nejen pleti,ale i celého těla. A co vy? Líbil se Vám článek nebo se budete tvářit kysele? :D
Kaitlyn :*

News about....

17. května 2011 v 20:54 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Ahoj miláčkové... :)

... jak jste si během pár hodin mohli všimnout kompletně jsem udělala nový design :) Musím se trošku pochválit, i když není co, ale pro mě je vele-dílo :D Celkem se mi zamlouvá víc než předešlý a doufám,že tu bude delší dobu i přes to, že není nijak profesionální, protože mám co zdokonalovat. Poděkovala bych Monice, která mi radila, jak ho správně zasadit :D

Další novinkou je v menu. V dubnu,kdy blog vznikl jsme tu byli dvě. Já a moje nejlepší kamarádka Sue, která nadále zůstává mou nejlepší kamarádkou. Bohužel po nemoci nemá žádný čas.Nechci si tady vylívat srdíčko, teď opravdu ne :/ Tím pádem odchází z blogu a já menu předělala jen na sebe. Její článek však zde ponechávám :) Avšak nic se nemění v mém pokračování zde.

Jak jsem již nekolikrát zmiňovala pondělkem začala moje dvoutýdenní brigáda. Nvm jak to tu ještě bude s články a jak všeho budu moc být schopná v těchto unavných dnech. Dneska jsem v rámci praxe měli brigádu, takže sem si přišla na pěkné peníze na ruku :)

Včera po praxi jsme s miláčkem zašli do naší nejoblíběnější restaurace Moname, v Medlánkách a dali si jako vždy pizzu Hawai. Jako vždy jsme byla přecpaná :D i když jsem kvůli tomu hladověla. Byla fakt vynikající jen... chuť kazil právě ananas, který měl zvláštní pachuť opotřebování, že už delší dobu byla konzerva otevřena :/ A důvod proč jsme tam po tak dlouhé době zašli? P. udělal ustní maturitu :* takže spokojenost nadevše :)

A jak jste začali týden vy? :) Těším se na vaše komentáře
Vaše Kaitlyn :)

Musem night

14. května 2011 v 17:42 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím slečny...

... dlouho tu nebyl diary. Jak jsem napsala v článku Inspiration from me, tak se tento týden stalo dost podstatných věcí, které budou mít následky :/
A co se stalo v posledních dnech? Vylepšila jsem si pár známek z předmětů, brouček se učí na maturitu, takže se vidíme minimálně :( V pondělí dělá ustní zkoušku...
Ve čtvrtek jsem byla uvolněná ze školy, kvůli akcím, které hotel dělal pro společnosti a na jedné jsem byla i já... taková malá brigádka... takže něco málo zase mám v penežence, ale teď fakt šetřím :D I když... viděla jsem jend y pěkný wedges, tak jen přemýšlím... :D ... pátek jsem byla doma a fandila našim.... strašně mě mrzí prohra a k tomu jsem zaspala první gol... :D pak jsme jeli s tatkou jezdit, kvůli mé autoškole a ukončila jsem den u Děník princezny 2.
Dnes jsem ráno brzo vstávala, protože jsem šla na praxi. Příští pátek jsem si domluvila volno :) a dělal jsem svůj první přesčas, takžeee... mě pak někdy přes týden vrchní pustí, jelikož od pondělí mi začíná povinná praxe :/...sice budou penízky, ale tech 14 dní... oj oj oj... :D

Dneska večer se uvidím s miláčkem a půjdeme spolu na muzejní noc.
Muzejní noc je jednou do roka. V tento den od 18:00 můžete jít do všech muzejí a některých kostelů úplně zadarmo. Doprava je myslím taky zdarma. V předprodeji na místenky se můžete autobusem dopravit např. k Mohile míru, Rajhradu či do Předkláštěří.
Těším se a pokud se mi povede vyfotím Vám i outfit :) A snad i něco nafotím... :) Venku je hnusně, mokro...zima...a k tomu jsem unavená...takže su zvědavá, jak to venku dlouho vydržíme :)
Slečny z Brna... chystáte se někdo? :) A jak začal váš víkend?

Kaitlyn