Birthdayparty <3

4. května 2011 v 17:34 | Kaitlyn |  Kaitlyn's Diary
... Zdravím slečny :)

...trošku tu návštěvnost ochabla,snad se to vrátí do normálu a nezapomenete na mě. Přináším vám malý report z dnů, kdy jsme odcestovala za hranice a zároveň fotky. Tak půjdeme na to...

Ve čtvrtek jsme přijeli kolem osmé večer. Ten zbytek času jsem strávila venku s kamarádem, kterýho znám přesně na ten den rok. Pěkně jsme si povídali a procházeli kolem hradu v jedné vesničce jménem Plaveč.

Více CČ :)


V pátek jsme brzo ráno vstáli, navštívili tetu a její děti, dali jim dárečky a sladkosti. Nejvíc vtipný je asi na tom to, že bydlí ve stejné vesnici jako babička. Tu stejnou vesnici spojuje most, který se při záplavach bohužel neudržel a museli ho zbourat. Takže abychom navštívili tetu museli jsme přejet dvě vesnice, než jsme dorazili na druhy konec té jedné vesnice. Vesnička se jmenuje Orlov. Poté naše cesta směřovala do 20 km vzdáleného města Stará Ľubovňa. Tam jsme navštívili jeden velice dobrý obchod. Nazvala bych ho Second Hand, kde seženete značkové oblečení. A to bych nebyla já abych si něco nekoupila. :)Na oběd jsme zašli do vyborné restaurace a naší oblíbené tzv. Salaš u Franka. Hodně máme v oblibě halušky s bryndzou a nebo pirohy. To jsme si taky objednali a pořádně se napráskali <3 I love it.


V odpoledních hodinách jsme navštívili další vesničku, kde se naopak narodil taťka, a to Sulín. Zde jsme i oslavili sestřiny patnácté narozeniny jak se sluší a patří.Z anglie dokonce kvůli narozeninové oslavě mého kmotra přijela moje sestřenka s dcerkou a přítelem. Nezapoměli donést i nějakou obuv či oblečení. Čehož jsme se hned s mamkou a tatkou chytli. Mamka si koupila tenisky Nike, já Fila a taťka férový originál Lacoste. Vše za úžasnou cenu.
Ještě tentýž večer přijela dallší, jiná sestřenice, z internátu a jelikož pojede na 4 měsíce do Řecka a o prázdninách ji neuvidím, vyjeli jsme si opět do SL a sedli si do pizzerie "Ti Amo". A odtud jsme pokračovali neplánovaně na discotéku, do disco clubu "Misterium Dance Hall".

Sobotní ráno bylo úmorné. To vstávání po tak náročné noci bylo strašný. Nebudu popisovat co jsem absolvovala. Výsledek můžete vidět na fotce. :D Oslavu popíšu ve zkratce. Úžasná. Kmotrovi jsme dali dárkový koš plný laskomin, jeho portrét, který namalovala segra a tzv. Let balonem přes alpy. Dvě alpy se dali na zem, kmotr si sedl na židli, do ruky jsme mu dali balonek a absolvoval let balonem nad alpami :D Slavili jsme až do dvou do rána. 12 hodin v kuse tancování, jezení, pití atd atd. Hosté byli většinou z tatˇkovi strany,jelikož 50té narozeniny oslavoval taťkův bratr.
Dress: NY, Acessories: Takko, Shoes: Ťamani :D
Pozn.: Tyto boty jsem potřebovala na prodlouženou :D a nechtěli jsme kupovat nějaký co budu mít na sobě jen jednou.


Oslava
Pozn.: Malý okamžik mně při tanci :D V růžových šatičkách je ta malá princezna z Anglie.
Pozn.: hrála živá kapela. Většinou slovenské lidovky :), které sem se naučila :D


Neděle byla odpočinková. K babičce přijelo příbuzenstvo z mamčiné strany a to teta s manželem a dvěma dětmi, kmotřička se synem bez manžele a ještě jednoho syna, a můj malinký skoro roční bratránek se strejdou a jeho manželkou. Jsme doopravdy velká rodina. Mamka je ze sedmi i taťka je ze sedmi sourozenců, takže dohromady to dělá 32 bratranců i sestřenic :D

A v pondělí jsme již cestovali. Cesta nám tam trvala 5 a půl hodiny i zpět tomu tak bylo. Je to přibližně kolem 420 km, takže celkem dost dobrý čas.

Pozn.: Nezapoměli jsme udělat Rikiho modelkovské fotky :D

A jak jsme si užili Vy víkend, Taky byl nabitý?
Oblečení a další předvedu na outfitech nebo je normálně vyfotím :)
Vaše Kaitlyn :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anny A. Anny A. | Web | 4. května 2011 v 19:14 | Reagovat

všechno nejlepší<3)
mco ti sluší,)
btw.: krásnej pejsek,))*

2 Weee* Weee* | Web | 4. května 2011 v 20:17 | Reagovat

mááš krásný blog:))

3 xoxo-lenik xoxo-lenik | Web | 5. května 2011 v 14:55 | Reagovat

Moc hezké fotky :-)

4 Maddie<3 Maddie<3 | Web | 6. května 2011 v 19:28 | Reagovat

Ty jsi z Brna jo?)) klidně))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama