One week...

31. května 2011 v 14:03 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Ahoj zlatíčka <3

... jsem ráda, že jste tu a stále chodíte navštěvovat tento blog. Mou neaktivitu, jste tu mohli postřihnout už jen díky článkům, které jsem psala a poté vymazala.
Nejprve to byla unava a poté hospitalizace v nemocnici. Ještě teď to není dobrý,ale jsem celý týden doma a držím dietu, takže se rozhodně tento týden máte na co těšit :) Budu se snažit ve zkratce napsat co se dělo od středy aby jste měli zhruba přehled :)
Ve středu jsem byla do večera na brigádě v úplně směšném habitu :D
Ve čtvrtek opět praxe a poté jsme já Sue a miláček šli na základku, která měla školní akademii, kde jsem se viděla se svou milounou bývalou třídní a mou učitelkou z tělocviku <3, která mi pomohla shodit "pár" kil :) a z dalšími a dalšími učitely :) pak jsme zašli se Sue a P. na kofolu, pokecali a mě se ještě nechtělo jít domů,tak jsme zajeli na přehradu s P. a procházeli se. Mám i pár fotek a i outfit :)
V pátek ráno opět a naposled v povinné praxi <3 ale už tehdy mi bylo nějak divně špatně, na zvracení, žaludek se mi kroutil všemi směry :( a bolesti jsem měla taky. Ještě večer jsme se Sue lítaly v dešti, že půjdeme na ohňostroje, ale v devět jsme to zabalili a skončili u ní doma s Glee, zeleným čajem a menším občerstvením :DPak jsem ještě jela za P., kde jsem už pociťovala,že není semnou še ok :/ A v sobotu o půl patý už bylo zle. Zvracela jsem a měla horečky, nechtěla jsme se trápit a jeli jsme na pohotovost na injekci proti zvracení. Prošla jsem několik vyšetřeními a nechali si mě tam na pozorování, kvůli....podezření :D. Prvních 24 hodin jsem nejedla a nemohla ani moc pít, pak mi dávali suchý rohlík :D Včera jsem hodně odpočívala už doma a dodržuji pěkně dietku. Cítím, že něco malinko je dole a chtěla bych k tomu ještě cvičit,ale nemůžu :/

Moje dnešní menu? Snídaně: Nastrouhaný jablko s mrkví
Oběd: Zeleninový vývar se vařenou zeleninou
Večeře: Uvařená rýže s rozmačkaným banánem
A k pití? Můžu jen čaje a čistou vodu bez bublinek :D

Ale teď už k fotkám :)
Přehrada
Outfit v dalším článku.... :)

Vaše Kaitlyn :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama