Swimsuit

8. května 2011 v 13:02 | Kailtyn |  Tips
Hi...

... dnes jsem si připravila článek o plavkách, které se hodí jak pro tvou postavu tak i takové, které letos hlavně poletí. Tak do toho.

Chceš být IN na koupališti nebo u moře?
Letos jsou hitem květinové vzory at se to týká čehokoliv. Vyjímkou nejsou ani plavky.
A co teprve proužky. Ty letoš jednoznačně frčí. Pokud uvidíte všelijaké proužky ať už v kombinaci tmavě modré, bílé či červené. V obchodech můžete navíc najít doplnit o mnoho námořnických doplňků, jako jsou plážové tašky, náramky či prsteny.
Určitě můžete oprášit i staré plavky se zvířecími vzory jakou jsou gepardí nebo zebří. To stejné platí i pro plavky bez jakéhokoliv vzoru. Tedy jednobarevné.
Zabodujete i s plavkami, které mají volánky. Dodavají jakýsi romantický dojem a muže okouzlí na první pohled.
A nezapomeňte. Toto léto je barevné...


A jaké se k tobě hodí plavky?

Chceš zakrýt nedostatky? Tak ty jedině zahalíš s již zmiňovanými plavky vcelku. Navíc protáhne postavu. Nevýhodou těchto plavek je, že jste na většíně míst v oblasti břicha neopálení.

Plavky tvarů trojúhelníku se hodí pro slečny s menším objemem hrudníku a naopak chtějí své tělo zviditelnit.

Plavky s kosticemi jsou spíše pro ženy s naopak plnějším objemem hrudníku,aby udrželo vše, kde má být na správném místě. Tyto plavky sice zakryjí více plochy, ale odmění Vás to pohodlím a jistotou.

Plavky typu Tankiny jsou novinkou. Jsou na skoro stejném principu jako plavky v celku. Jejich účelem je opět zakrývání nedostatků. Tvoří je kalhotkový díl a díl horní, připomínající tílko. Avšak při slunění si můžete horní díl shrnout a relaxovat při opalování.

Líbil se Vám článek? Planujete koupit si toto léto nové plavky? Tento článek vám může s výběrem pomoct. A kde takové plavky můžete sehnat?
Určitě zavítejte do H&M, mají krásné cenu za plavky.Plno vzorů, střihů a dalších vychytávek. Vrchní díl stojí 150,- a dolní taktéž 150,-. Já jsem si jedny z H&M pořídila a nemůžu se dočkat až je na sebe uvidím někde na koupališti. Určitě v actuals je uvidíte :)
Samozřejmě plavky seženete i v jiných obchodech,ale tohle top favorit :)
Kaitlyn :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama