18.6 - 19.6 ♥

21. června 2011 v 14:58 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Hi Beauty :)

...tak jak jste si užili víkend? Já naprosto báječně. Jak jsem informovala, byli jsme ze soboty na neděli s miláčkem pryč. Rozhodně bych tam aspoň na další den zůstala a umačkala ho láskou :D
Ale zpět k tomu co jsme dělali a proč :D (trochu to zní uchylně :P)

S miláčkem jsme slavili naše výročí,které bylo na konci května, které jsem stravila bohužel v nemocnici. tak jsme si sehnali naprosto báječné ubytování, i když to nebyl žádnej 4-hvězdičkovej hotel, ale jen penzion,byl fakt suprovej.
Přijeli jsme o nějakou hodinku dřív a proto jsme se vydali do Mikulova a navštívili tamější jeskyni Na Turoldu, odkud nám pan průvodce věnoval kamen z jeskyně. Zajimavá přednáška :)
Poté jsme jeli opět do Kletnice,kde jsme se v penzionu ubytovali a zhruba za hodinku vyrazili do Lednice. Prošli jsme okruhy, dozvěděli se o historii zámku, o rodu Liechtensteinů...

Dále jsme se procházeli po celém areálů - zahrady,rekonstrukce zámku,kolem rybníčku skleníku a uviděli jsme i minaret…

Minaret
Nemohli jsme ani vynechat prohlídku akvária Malawi, de byli naprosto fascinující ryby :D Nejvíce me zaujala želva 1. KOŽNATKA ČÍNSKÁ a 3. MURENA :D


Murena

Po prohlídce jsme se šli najíst do restaurace "U tlustých" :D Miláček měl kachní stehno a já svíčkovou :) A vařili tam fakt dobře, a obsluha byla rychla,ochotná a milá :)

No a tím jsme zakončili náš celodení výlet. Na pokoji jsme si chvilku zdřímli.Probudil nás až silný vítr a déšť. A jak jsme vlastně oslavili náš večer? Příjemným posezením u svíček, se sektem a jahodami + menší občerstvení :)

Druhý den jsme chtěli si dát trochu do těla turou na Pálavské vrchy, bohužel ani jeden jsme nevděli kde jsou :D a tak jsme nakonec jeli ještě do Valtic. Bohužel nemám fotky, ty má brouček u sebe. Ale jako bonus sem přikládám fotky sebe :D Jako outfit jsem nějak na tomto výletu nehrotila :) Tak to berte s rezervou :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bonitka Bonitka | Web | 22. června 2011 v 23:57 | Reagovat

Tak to jste museli mít krásné výročí, kolikáté to bylo? =)
Moc ti to na fotkách sluší, jídlo vypadá božky, někdy bych taky ráda byla na výročí někde takhle v nějaké pěkném prostředí =)

2 Lukáš Lukáš | E-mail | Web | 24. října 2011 v 19:10 | Reagovat

Ale jo, proč ne....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama