Září 2011

Random photos :)

29. září 2011 v 20:53 | Kailtyn |  Kaitlyn's Photos
Zdravím slečny :)

...přináším Vám nějaké random photos,které se mi nashromáždili jak z prázdnin tak i ze září,je jich fakt moc, takže budu je sem dávat postupně... :) Snad se Vám budou líbit :)
Snad brzy očekávejte nějaký nový smyslplný článek :D
Kaitlyn

Můj milovaný usměvavý bratránek <3

Amazing weekend

25. září 2011 v 13:33 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary

Ahoj krásky :)

...tak a konec víkendu je zase tu! :( Velká škoda,protože po dlouhý době jsem zase byla žít :D Mám za sebou náročný víkend,bolí me v krku,pokašlávám a mám stále rýmu,ale i přesto sem šťastná! :)

V pátek jsme byli s miláčkem a dvouma kamarádama v XXL (brněnský klub) ... nebylo moc lidí,ale zábava to byla pořádná a o unavě nemluvě :) a to jsem byla ještě v pořáku. Ale...

...v sobotu a ještě dnes se konají v Medlánkách hody. Sice je doprovázely malé nepříjemnosti,ale i tak jsem si je užila. Poznala nové lidi, potkala plno jiných lidí, které jsem dlouho neviděla...něco malinko jsme popili do nálady a hned bylo vše fajn...Samozřejmě nemohla chybět ani moje Sue, se kterou máme konečně novou nějakou normální fotku :D
Fakt dlouho jsem si neužila pořádnej víkend.

Jaký byl Váš víkend? :) Užívejte víkendu :)
Kaitlyn

P.S.: Chtěla jsem se vás zeptat jakej výrobek z Yves Rocher by jste doporučili proti vypadávání vlasů? :) Máte s něčím od této značky nějaké zkušenosti? :)

Extra líčení pro blondýnky

22. září 2011 v 20:19 | Kailtyn |  About Beauty
Zdravím slečny :*

...jak jsem slibovala,tak vám zde přináším článek.Týká se líčení pro blondýny v trochu odlišném stylu.Já si myslím,že se dala z toho čerpat inspirace pro brunetky. Snad se vám článek budete líbit a brzo nepohrdnete dalším připravovaným článkem :)

Kaitlyn


The first diary

20. září 2011 v 21:09 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím krásky :)

...jak jste si mohli všimnout už nějaký ten "pátek" tady nebyl naprosto žádný diary :( a ani nvm proč. Nedokážu si vybavit jestli to byl nedostatek času nebo lenost. Moc se omlouvám :)

Jinak co se dělo za poslední dva týdny? Návštěva otevřených dnů Starobrna, odkud mám fotky outfitu v trochu špatné kvalitě. Chtěla bych plno fotek co mám v mobilu zpracovat jako random photos :)

Můj školní rok začal ne moc dobře. Jelikož jsem teď ve 3 ročníku, mám praxi dvakrát do týdne - pondělí a úterý. Hned v pondělí 5.9 jsem začala večer zvracet, takže pohotovost. Málo co si z toho večera pamatuju,protože jsem byla úplně mimo sebe. Takže jsem týden ležela doma.

Další týden už byla pohoda - koupila jsem si zase nový boty, kosmetiku a nějakej ten kousek :D.
Bylo dobře pouze do víkendu :D V sobotu jsme jeli s broučkem a jeho kamarádama do Olympie,koukli jsme do H&M, kde jsem našla krásný sáčko,který se samo nelíbilo broučkovi,takže jsem ho tam nechala :( (Lituji doted :D), dali si Gloria Caffee, který podle slov kamaráda od broučka mělo chutnat podobně jako Starbucks(to se nestalo) a vlítli po obchodech,aby si na sebe kluci něco pěknýho sehnali.
Poté se večer v Kr.Poli konaly Erbovní slavnosti, které jsme s miláčkem a jeho přátely navštívili.Dali jsme si tradiční trdelník (byl poslední! :D, co upekly za ten den), koukli na nějaký to vystoupení a já si celej večir pobíhala v cardiganu s 3/4 rukávem :D
Samozřejmě v neděli - rýma, bolest v krku atd. takže teď se pěkně léčím Septofortem, který jediný udržím v sobě :D, teplýma bylinkovýma čajema s medíkem a paralenama.

V blízkých dnech bych chtěla sem dát nějaké ty random photos, opět nějaký článek o dalším dílu líčení,jak jsem občas sem dávala, nějaký ten beauty článek a uvidícím,co mě ještě napadne :)

Mějte se hezky, snad si někdo přečetl můj strašný životopis :D :D
Kaitlyn

Lanvin Autumn/Winter 2011

16. září 2011 v 14:40 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary

Už jste zhlédli novou kampaň Lanvin podzim/zima? :D Ne? Rozhodně se podívejte. Modelky a modelové sice nepředvádějí extra úžasné tanečky, ale rozhodně to zlepší náladu. A trio včetně Albera Elbaze na konci je úžasný :D

Boty podzim/zima 2011

15. září 2011 v 21:23 | Kailtyn |  World Fashion
Zdravím krásky...:)


Váháš letos nad správnou volbou obuvi na podzim a zimu? Žádné obrovské změny se v obuvi neděli. Ale je z čeho vybírat. Rozhodně si přečti tento článek, který ti může pomoct ve správném výběru bot na chladné počasí :)Shopping July - August

11. září 2011 v 14:53 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím krásky :*

...přináším Vám tu post, který jsem dlouho slibovala. Jedná se o nákupy,které proběhly během letních měsíců,nákupu na Slovenku a v Chorvatsku. Nečekejte ale nic převratného. Přemýšlela jsem,jak článek prezentovat,ale vážně nemám ani tušení,jak jsem to měla vyfotit. Takže to berte velice s rezervou :) Můžeme začít ... :)


Yet summer outfit

10. září 2011 v 21:51 | Kailtyn |  Kaitlyn's Outfits
T-shirt: Dorothy Perkins, shorts: H&M, earrings: Bijou Brigitte, bag: ?

Life is not fair

7. září 2011 v 21:10 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Vzpomínejme s láskou k českým hokejistům!

Myslím, že nejsem jediná, která prostřednictvím blogu vzdá hold našim třem hokejistům, kteří dnes zemřeli při letadlové havarii letounu JAK - 42. Jedná se o Karel Rachůnka, Jana Marka, Josefa Vašíčka. Dále, kdo si poctu zaslouží je legenda slovenského hokejového teamu, bývalý slovenský útočník Pavol Demitra.
Kromě teamu Lokomotiv zemřelo dalších 43 lidí včetně posádky, dva lidé jsou v kritickém stavu. Vše se stalo pouhého půl kilometru od runwaye od Jaroslavli.

Sama tomu nemůžu uvěřit. Poslední dva roky jsem hokej začala hodně vnímat a naprosto milovat. Strašně mě to mrzí a zasáhlo. Přeji rodinám upřímnou soustrast! A zbývá jen říct:
Hoši děkujeme!Budeme na Vás vzpomínat!

zdroj obrázku: FB

Trendy podzimu

7. září 2011 v 17:41 | Kailtyn |  World Fashion
Ahoj krásky...

...i když nerada to sama přiznávám, podzim nám pomalu ale jistě klepe na dveře. S trochou inpirace Vám přináším článek, který Vám napoví, jak dobře vypadat v sychravém počasí a cítit se přitom pohodlně.
Doufám,že se Vám článek bude líbit :)
Kailtyn