Listopad 2011

Advent time

29. listopadu 2011 v 11:16 | Kailtyn |  Kaitlyn's Outfits


V neděli nám začal adventní čas. Příprava na příchod Ježíška, na který se tak malé ale i velké děti tak moc po celý rok těší.Já jsem v tento den šla s rodičemi obhlídnout Olympii. Vánoční výzdoba už lákala z dálky a o té atmosféře nemluvě. Na mou smůlu jsme vyšla s prazdnýma rukama a ještě s větším dilema,co se týče dárků než jsem přišla. Avšak nemohla jsem si nechat vánoční výzdobu pro sebe, tak ji tady máte i semnou :)


Mimo to, jsem si nakoupila plno dobrot,ale to už někdy později :)))

scarf: In style, t-shirt: Tally Weijl, cardigan: New Look, leggins: Calzedonia, boots: vietnamciring: I am

A jak Vy jste strávili první adventní neděli? V rodiném kruhu při zapálených svíčkách nebo už s bláznovstvím,že nemáte ještě ani jeden dárek? :D
Přeji přijemný start v novém týdnu (i když je už úterý) :)
Kaitlyn :)

New cosmetics produkt

27. listopadu 2011 v 13:18 | Kailtyn |  About Beauty
Už někdy na konci října před podzimními prázdninami jsem slibovala recenzi, ke které jsem se dokopala až teď. Tak se velice omlouvám, no snad bude k něčemu, co pro vaši peči chybí a stále uvažujete nad jeho koupí.S případnými skušenostmi se můžete podělit v komentářích :)
Kaitlyn

Offline :D

26. listopadu 2011 v 11:51 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím milé čtenářky :)

jak jste si všimli, tak jsem se jeden celý týden neozvala.Nebudu se vylouvat na čas,ten by se našel. Právě prožívám těžší období. Je těžké zvládat natlak ve škole, autoškolu a svoje osobní problémy,které se vyskytli. Já už jendoufám,že to bude dobré a budu se Vám moct v příštích dnech věnovat,protože me čekají nádherných 4 dny volna,včetne dneška :) a nápady na články snad slibné pro Vás. Takže ještě chvilku vyčkejte a budete mít přísun informací a všeho kolem dokola.
Přeji příjemnou sobotu a trochu toho strpení.
Kaitlyn

Twilight saga: Rozbřesk

19. listopadu 2011 v 20:50 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary

Ahoj broučci :)

...včera jsem zavítala s P. do kina na Rozbřesk. Dle jeho slov,je to už blbost. Mě to ale přeci jen nadchlo. Vychytané vtipné momentky, nebo trošku napětí rozhodně nechybělo.Svatba byla naprosto kouzelná. Strašně se mi na celé sáze líbí,když dochází k polibku mezi Bellou a Edwardem, tak vypadá tak uzkostlivě, jak se bojí,aby ji nic neudělal, i když se polibkem nic nezkazí.
Kdo jsou nadšenci této sagy, tak jako já, rozhodně nebudete litovat, protože já už nic neprozradím :).


Autumn outfit

16. listopadu 2011 v 18:20 | Kailtyn |  Kaitlyn's Outfits
Po delší době přicházím s outfit postem :). Tento outfit je z nedělní procházky,která se proměnila ve výlet na Macochu,kterou nám zavřeli přímo před nosem :D
Doufám,že se Vám tento outfit líbí a těším se na vaše kladné i záporné komentáře :)

T-shirt: Taily Wejl, sweater: New Look, shorts: H&M, leggins: Ann Christine, boot: Vietnamci, necklase: NY

Pozn.: I když jsou to boty od vietnamcu, jsou příliš zateplené a chodí se v nich jak v bavlnce,což mě samotnou překvapuje. :)

E.L.F. : Christmas collection

15. listopadu 2011 v 20:15 | Kailtyn |  About Beauty

O americké levné značce E.L.F jsem myslím,článek už věnovala,proto si myslím,že je zbytečné ji Vám představovat. Co je ale novinkou, je VÁNOČNÍ kolekce, kterou si pro nás E.L.F. připravila. Celá kolekce je rozdělena do tří kolekcí - zlatí, stříbrná a kamínková a určitě Vás nenechá chladná ani jedna.

My passion

14. listopadu 2011 v 20:08 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím krásky... :)

...jak se máte? Opět pondělí, opět ve škole (v mém případě na praxi), opět nuda...moc záživně tento týden nezačal. Víkend jsem měla v celku klidný. V pátek jsme celej proležela v posteli s P., v sobotu jsem zavítala po dlouhé době do města a našla jsem tam pár věcí, které jsem musela mít, jen ještě mi jedna chybí :/ a v neděli jsme se vidaly na výlet. Původně jsme měli jet na jedno nádherné místo, kde byli našina procházce, no k naší smůle jsme ho nenašli. Snad příště. Proto plán B byl, že jsme jeli na Macochu. Určitě budou fotky :))

Tenhle týden bude i nebude pro mě náročný. Opět mě čeká lekce autoškoly :), jdu na oční,takže celej den zase budu slepá jak krtek :D a mám dvě práxe(čtvrtek,sobota) :/, protože jsou Svatomartinské speciality a to jsou Vám povím tržby :D

Také chci slyšet Váš názor. Už delší dobu se mi líbí kabelka Pull & Bear. S kvalitou jeanu jsem velice spokojená,ale to je asi vše :D Váhám taky, jestli dát tu cenu za ni a jestli si ji vůbec pořídit. Stále je to takový 50 na 50 a to mě znepokojuje. Jsou to mé peníze a u vyšších částek za jednu věc se nevím rozhodnout.
Proto potřebuji znát Váš názor a budu ráda za každý komentář. :)


Kabelku taky najdete ZDE.

Děkuji za radu.:-*
Jak se chystáte využít nadcházející volné dny?
Brzy čekejte aktualizace...
...Kaitlyn

Question & Answer

12. listopadu 2011 v 15:02 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Hi Ladies :)

... je to už delší dobu, co jste se mě mohli díky článku zeptat na jakoukoliv otázku. Byl to takový první pokus o kontakt s Váni. Trochu nepodařený (:D) ,ale i tak děkuji za otázky. Snad Vás bude víc při dalším podobném článku.
Článek najdete ZDE.

Zde si již můžete přečíst odpovědi :)Second Hand III.

11. listopadu 2011 v 18:04 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím milé čtenářky :)

...konečně pátek! O tomhle jsem snila už celý týden, protože to byl vyčerpávající týden a zatím jsem se nikdy tolik neučila,co teď :/ Jenže má to i své následky. Brzké vstávání a pozdní odchody do říše snů zanechalo na mém organismu následky.
Už ve včerejších večerních hodinách mi nebylo vůbec dobře, zima, hlava na prasknutí a byla jsem ráda,když jsem došla pro čaj a zase do postele. Bolel a stále mě bolí celý člověk, takže tento víkend si pěkně odpočinu a budu relaxovat, SNAD :D


No time, no fun

9. listopadu 2011 v 17:47 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím zlatíčka :)

...chci jen říct, že mě strašně mrzí, že na Vás tak MOC kašlu. Ale tento týden je strašně nabitej učením, nevím,jestli se učitelé nezbláznili s písemkama :/ Do toho ještě z předmětů občas spracovat maturitní otázku( i když letos ještě nematuruji) a k tomu autoškola (ještě jsem nikoho nezabila :D). Většinou chodívám spát o půl druhý a spím max. 5 hodin :/takže energie je minimální a jak říkám, samé učení děnno denně :/
Snad to chápete. Slibuji,že si v pátek už ten čas UDĚLÁM a zveřejním fotky, co jsem tentokrát na Slovensku v sekáči pořídila za kousky :))) SNad se budete těšit na tento článek.
S pozdravem...
... Kaitlyn