Prosinec 2011

... And Happy New Year 2012

31. prosince 2011 v 19:00 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Milé čtenářky,
z celého srdce Vám přeju Šťastný nový rok plný lásky, pohody, štěstí a radosti. Ať do toho nového roku vkročíte tou správnou nohou a těšili se s novým začátkem plného úspěchů. Užívejte dnůjako by byli vaše poslední a pokud si budete dávat předsevzetí, ať Vám vydrží.
Opět a naposled v tomto roce děkuji svým stálým navštěvnicím a čtenářkám za komentáře, ávštěvnost, protože bez toho by blog nebyl. Díky Vám mi jde práce na blogu lépe, dělám to a chodím sem s radosti,pročítám si vaše komentáře a ráda na ně odpovídám,pokud to jde a pokud si myslím,že by ta čtenářka se sem vrátila. Já se v novém roce budu snažit tento blog zlepšovat aby jste se tu cítili jako doma a snad doufám,že zde budete chodit i nadále :)
Šťastný Nový rok přeji! Užívejte ho s těmi, které máte rádi a na kterým Vám záleží.
S láskou...
...Kaitlyn

My christmas gift

31. prosince 2011 v 17:02 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím slečny :-*

...moc, moc, moc děkuji za vaše komentáře moc mě těší a dodávají podporu. Hned se mi pracuje líp a a s větší radostí na blogu. Za odměnu i na žádost jsem Vám vyfotila dárečky, které jsem dostala. Jsou nic moc, ale stejně z nich mám obrovskou radost, protože se v nich skrývala láska, kterou nám naši rodiče dávají. Miluji tento čas, když si tohle uvědomují čím dál tím víc, i když občas zlobím,hádám se atd atd.
Tak konec keců,pojďmě k dárkum.

3. Hairstyle for New Year

30. prosince 2011 v 12:00 | Kailtyn |  Tips
Silvestr se bleskurychle blíží a určitě se chystáš na pořádnou silvestrovskou party. Chceš zazářit? Už teď něvíš co s vlasy,make-upem a outfitem? Sleduj tento blog den za dnem blížící se dnu D a snad ti pomůžu se vším, nad čím si lámeš hlavu.2. Outfit for New Year

29. prosince 2011 v 12:00 | Kailtyn |  Tips
Silvestr se bleskurychle blíží a určitě se chystáš na pořádnou silvestrovskou party. Chceš zazářit? Už teď něvíš co s vlasy,make-upem a outfitem? Sleduj tento blog den za dnem blížící se dnu "D" a snad ti pomůžu se vším, nad čím si lámeš hlavu.1. Make- up for New Year

28. prosince 2011 v 12:00 | Kailtyn |  Tips
Silvestr se bleskurychle blíží a určitě se chystáš na pořádnou silvestrovskou party. Chceš zazářit? Už teď něvíš co s vlasy,make-upem a outfitem? Sleduj tento blog den za dnem blížící se dnu "D" a snad ti pomůžu se vším, nad čím si lámeš hlavu.
Prosím, nekopírovat. Informace jsem buď sepisovala z hlavy nebo si pomohla díky internetu. Děkuji :)

Vánoční svátky

26. prosince 2011 v 21:29 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím krásky :)

...klasická otázka? Jakého jste měli Ježíška a jak prožíváte vánoční svátky? Já si vůbec nestěžuji, jsem nadmíru spokojená, většinu věci jsem si pokoupila,ale ještě podle wishlistu chci využít nadcházející velké slevy :)
Vánoční svátky jsme strávili v klidu v rodinném kruhu a poté s P. rodinou , na půlnoční mši, kterou každý rok navštěvujeme s rodiči a P. se vysílalo na ČT 1, byla jsem i v záběru :D a dnešek jsem strávila na praxi, ale zase aspoň sem se nepřecpávala cukrovím, všeho moc škodí ...
Určitě v blízkých dnech čekejte nějaké smyslplné články...
A pokud by jste chtěli vědět co jsem dostala,tak napiště do komentářů,jelikož nechci aby to vypadalo,že se schválně chlubím :)
Mějte se zatím krásně a uživejte tohoto krásného času,i když bez sněhu a jarním počasím ...
Kaitlyn

Mnam <3

Christmas time & songs

24. prosince 2011 v 18:00 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
...THE BIGGEST CHRISTMAS GIFRT IS LOVE...


Milé slečny,

tímto článkem bych Vám ráda z celého srdce popřála Krásné a Veselé Vánoce. Klidné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu a s lidmi, které máte rádi. Rozdávejte kolem sebe lásku a odpouštějte chyby, protože každý je přeci jen člověk. Ať se vaše srdce naplní rodinnou pohodou, láskou a štěstím, jedině tak se odvděčíte rodičům za dárky, lásku a péči, kterou Vám celý rok dávali.
Veselé Vánoce Vám přeje Kaitlyn


Welcome party

24. prosince 2011 v 12:00 | Kailtyn |  Kaitlyn's Outfits
Hi ladies :-*

...chci Vám poděkovat za komentáře a za vaši návštěvnost v posledních dnech. Jak jsem "slibovala" tak tu máme dnes outfit post. Snad pochopíte, že včerejší den byl důležitý pro vzdání holdu nejvýznamějšímu politikovi naší země a to panu ex-prezidentovi Václavu Havlovi.

Ale teď k k akci. Včera se konala vánoční, ale zaroveň i Welcome party pro kamarádku, která přijela z Irska po třech měsích tam strávených. Tuto událost sem si nemohla ujít, protože znám i některé lidi a dlouho jsem i je neviděla. Došla jsem tam s P. Potkala jsem tam Sue, svého nejlepšího kamaráda v ČR, kterého znám od plenek nebo taky Šárku atd. Večer byl parádní a já jsem si ho užila v rámci možností.

Pocta panu Václavu Havlovi

23. prosince 2011 v 20:47 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary

Až dnešním online vysílání pohřbu pana Václava Havla jsem si uvědomila,co se poslední dny dělo. Jakou ztrátu Česká republika utrpěla po jeho skonu. Tímto článkem, avšak krátkým bych chtěla vyjádřit, jak mě tato událost zasáhla a soucítím s rodinou a blízkými přáteli pana Havla.
Patří mu velké DĚKUJI a hold, díky kterému se naše republika stala demokratickou a zbytkem světa, který on dokázal ovlivnit pouhými slovami.
Tento charismatický člověk se dokázal smířit se smrtí své první manželky, byl třikrát vězněn ve vězení, vládnul naší zemi i přes pochroumané zdraví, bojoval slovy za svobodu naši republiky a zasloužil se o její budoucnost. Člověk s velkýma a lidským srdcem nás opustil dne 18. prosince a tento den se zapíše do dějin, tak jako on se zapsal do našich srdcí.
Děkuji pane prezidente...


Předvánoční slevy

22. prosince 2011 v 18:04 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím slečny :)

...taky už u Vás je sníh? V Brně na některých místech je, teda aspoň u nás ano a zatím ještě trošku drží :) Mám z toho radost a včerejší noční pozorování jak sníh usedá na stromy, na chodník a všude kolem ve mě probudil pocit klidu a vánoční atmosféry. Včera jsem hodně pomáhala mamince s pečením cukroví, které bych vám ráda vyfotila,až na Štědrý den, kdy ho poprvé zakusíme.

Vánoční panika panuje v obchodech, kde už teď seženete věci za polovinu. U výprodeje z H&M jsem nemohla chybět a odnesla jsem si odsud svůj konečně první blazer, který vyhovuje mým požadavkům :) A neodnesla jsem si jen jej. To můžete vidět i na fotkách :)

Jooo, to jsem měla ještě dlouhé vlasy...