Únor 2012

BLOGSPOT - NOVÝ ZAČÁTEK

14. února 2012 v 19:40 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím slečny!
Ráda bych zvolila ta správno slova,což se mi asi nepodaří.
Moc mě mrzí,že jsem tu s Vámi nevydržela celý ten rok. Vždyť chyběly 2 měsíce a tento blog by slavil svoje první narozeniny. Avšak stalo se co se stát mělo a já si navíc založila blogspot,kde jsou věci mnohem snazší a i když jsem na začátku a chybí určité upravy tak to stále budu tvrdit.

Ale od začátku...
Na tomto blogu jsme začínali dvě. Já a Sue, která nezvládala školu a volný čas věnovat se blogu či jiným aktivitám. Nezazlívám jí to. Však já se radši taky věnovala občas něčemu jinému než blogu.
Chci říct, že byla moje radost zde působit i těch 10 měsíců, protože během této doby jsem zde potkala mnoho lidí s různými názory a pohledy na svět. A díky tomu tento svět vnímám přeci jen o trošku jinak,zacož vám patří velké DÍKY. Taky Vám patří velké díky, že jste zde stále chodili,občas napsaly nějaký ten komentář, který udělal neskutečnou radost a pocit,že to nedělám jen pro sebe. Tímto blogem jsem rostla, žila a dozpívala(i když na rovinu stále dospívám :D) mnoho jsem se tu naučila a ráda se nadále budu učit...

Jednoduše bych mohla říct že jedna etapa končí a další začíná...na blogspotu. Ale nechci,Chci aby jste si uvědomili jak každý člověk je krásný,vzácný a originální svou povahou,národností či určitými rysy, zvyky a jiné.
Já tajně doufám a přeju si aby jste to brali pozitivně a dále navštěvovali blog. Ne tento ale nový a to BLOGSPOT, který najdete na této stránce:

Taky se mě můžete ptát na a sehnat na:

Mějte se tu krásně a uživejte života, těším se na Vás na blogspotu.
S láskou Kaitlyn


P.S.: Nic zde nebudu mazat(dám zde odkaz na ARCHIV) ,vše tu zůstane tak jak má, aby jste se mohli dohledat starších článků.

I am so sorry

11. února 2012 v 22:25 | Kaitlyn |  Kaitlyn's Diary
Zdravím milé čtenářky :)

Chci se omluvit za svou neaktivitu počas mých jarních pázdnin a celkově že to tu chudne. Důvod je tentokrát prostý. Prázdniny se snažím užít ale hlavně je věnovat studiu. 14.2 mě čekají zkoušky,kdy by se ze mě mohl stát oficiálně řidič :) a tak nechci nic podcenit. Dnes jsem měla jízdu a začínám panikařit,že jsem naprosto neschopná, nezodpovědná a naprosto tupá :D Zítra mě čeká další velká jízda. Trému mám už od začátku týdne a čím dál tím víc se stupňuje. Pořádně ani spát nemůžu.

Jinak nezapomeňte že existuje Blogspot, který je sice v provozu, ale stále v takové té rekonstrukci :)
a taky se mě více můžete ptát na

Mějte se krásně,užívejte víkendu a snad se brzo ozvu :)
Vaše Kaitlyn

Hlídač č. 47

8. února 2012 v 13:22 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary

Zdravím milé slečny,

... dnes bych Vám chtěla napsat o filmu, který mě dostal jak svým dějem tak svým hereckým obsazením. Jedná se o film Hlídač č.47.
Knihu napsal Josef Kopta. Co me inspirovalo se podívat na tento film? Zrovna ve škole probíráme Ztracenou generaci a vše o 1. sv. v., jejich spisovatelích a dílech. Navíc nikdy mě nelákali české filmy a hlavně ne zfilmované.
Hlavní roli stvárnil Karel Roden a Lucie Siposová. Dále uvidíte legendu jako je Vladimír Dlouhý.

Celý film se odehrává v zimeDěj se odehrává po 1. sv.v. kdy Josef Douša, hlídač č.47 se stane železničním hlídačem. Jednoho dne zachrání mladíkův život a nabídne mu něco teplého. Tím se mladík seznámi s Doušovou manželkou a zamiluje se do ní. Začne za ní chodívat, pomilují se v krematoriu. Jednoho dne Douša ochluchne,když načape mladíka,jak šmiruje jeho, manželku a dceru, která se narodila.Ačkoliv se Doušovi po čase sluch vrátí, i nadále předstírá hluchotu, aby zjistil, co si lidé myslí a povídají o něm a o jeho manželce. Příběh končí vraždou Douši, kterého zabil onen mladík a dále jeho zatčením.


Film získal tři České lvy, což vypovída už o kvalitě českého filmu.Film byl produkován a režírován Filipem Renče, který se zasloužil o dalš české filmy jako jsou Rebelové či Román pro ženy.

Details

4. února 2012 v 22:08 | Kailtyn |  World Fashion
Hi beauties!

Moc se omlouvám za neaktivitu. Nějak toho mám moc ale zároveň málo. Nechápu :).
Po shlednutí kolekcí od modních návrhářů, které jsem zde dávala a stále budu ještě dávat( ještě 2 části) tak jsem se hodně zaměřila na doplňky, které mě naprosto fascinovali. Tak mě napadlo sem dát nějaké detaily oblečení, které ten outfit oživí. Pojdmě s chutí na to :)


Blogspot

1. února 2012 v 22:51 | Kailtyn |  Kaitlyn's Diary
Hi Ladies!

...jak Vám začal týden? Mě velice pracovitě. Jak už jsem psala pondělí bylo náročné ze dvou důvodů - chystání na úterní akci, kde byla neskutečná zima a příjezd sestřenky a s malou jasmine a jejím přítelem k nám. Večer odjeli na Slovensko, do Piešťan.
A v úterý jsem stravila celý den na brigádě, celých 13 h jsem ťapkala - sklízela, doplňovala, obsluhovala. Necelých 400 lidí dalo trošku zabrat :) Ale v sedm jsme byli hotovy a jela domu.

No určitě Vás nezajímá to,jak jsem trpěla,ale říkáte si co má znamenat název článku.
Už jsem to naznačovala kdysi v minulém roce. A jelikož dnešním dnem začal nový měsíc,dovolte abych Vás uvítala na mém zbrusu novém blogu - BLOGSPOTU.
Upozorňuji, že dnes tam ještě zřejmě nic moc nenajdete ale zítřkem počínaje najdete první články. Chce to ještě nějaké malinké upravy,ale těch si pomalu ani nevšimnete. Byla bych ráda,kdyby jste tento web přijali a brali ho jako součást mne,kde se budu vyskytovat asi nejčastěji.
Postupem času se chci rozhodnout jen pro jednu variantu a to takovou,která mi bude vyhovovat. Neříkám ale,že se tomuto blogu nebudu věnovat. Budu se snažit aktualizovat oba weby.
Doufám,že se Vám bude líbit.


Za další bych chtěla říct, že zítra jdu naposled do školy a pak hurá prazdniny. Takže slibuji,že se Vám budu věnovat! Navíc celý týden se budu učit ještě na záverečné zkoušky z autoškoly,které mě čekají již 14. února :)

Tento článek byl více méně informativní.
Mějte se hezky a brzo čekejte fashion články a novinky na tomto blogu!
Nezapomeňte se ptát na FORMSPRING! Ráda odpovím!
Kaitlyn